Forum o leasingu. Opinie o firmach leasingowych. Pomoc prawna w leasingu. Najlepsze oferty leasingowe, rekomendacje, komentarze i porady. Masz problem w leasingu? Zapytaj o pomoc. Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasze forum!

× Kradzież przedmiotu leasingu

Skradziono samochód w leasingu

Facebook
Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #13 przez APWP
Dzień dobry
Wczoraj skradziono mi auto w leasingu sprzed domu. Po pierwszym szoku zadzwoniłem na policję. Trwają poszukiwania. Zgłosiłem kradzież do Hestii zgodnie z polisą. Nie wiem czy informować na tym etapie firmę leasingową. Czy ktoś może mi pomóc?
AP.
Ostatnia6 lata 7 miesiąc temu edycja: Master od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #14 przez Master
Dzień dobry
Koniecznie powiadom firmę leasingową podając nr zgłoszenia w Hestii. To warunek konieczny wynikający z warunków umowy leasingu. Właścicielem jest firma leasingowa.
Proszę o informację na forum o dalszym toku procesowania sprawy. Może auto zostanie odnalezione lub sprawa zakończy się wypłatą odszkodowania, zakończeniem i rozliczeniem umowy leasingu.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.148 s.

Zapraszamy na FB

Wezwanie do wykupu weksla

01-07-2016 Wyświetleń:27089 Blog Super User - avatar Super User

Wezwanie do wykupienia weksla Zabezpieczeniem umowy leasingu jest bardzo często weksel in blanco. W przypadku rozwiązania umowy leasingu wystawiony przez leasingobiorcę weksel powinien zosta(...)

Leasing czy kredyt? Jakie finansowanie w…

01-07-2016 Wyświetleń:24245 Blog Super User - avatar Super User

Leasing czy kredyt? Jakie finansowanie wybrać dla firmy. Czy to w leasingu, czy kredycie, wykorzystując różne instrumenty, przedsiębiorca odliczy koszty od podstawy opodatkowania - rozmowa z Art(...)

Leasing All in One - promocja Renault

23-06-2016 Wyświetleń:24577 Blog Super User - avatar Super User

Leasing All in One - promocja Renault Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, RCI przygotował ofertę leasingu z serwisami (CFM). Firma może swobodnie korzystać z samochodu i w pełni (...)

Flota własna czy leasingowana – korzy…

22-06-2016 Wyświetleń:23810 Blog Super User - avatar Super User

Flota własna czy leasingowana – korzyści i minusy Rozmowa dla Gazety Finaansowej z Arturem Podolskim – menadżerem portalu Strefaleasingu.pl oraz mecenasem Krzysztofem Lange. Kosztowo, zarówn(...)

Wartość zwróconego przedmiotu leasing…

21-06-2016 Wyświetleń:23326 Blog Super User - avatar Super User

Ustalenie wartości zwróconego przedmiotu leasingu Zasadą jest, że dochodzona przez finansującego należność z tytułu niezapłaconych rat leasingowych, powinna zostać zmniejszona o wartość (...)

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauz…

15-06-2016 Wyświetleń:25150 Blog Super User - avatar Super User

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauzulą waloryzacyjną Elementy konstrukcyjne umowy tzw. leasingu denominowanego W niniejszym artykule, z uwagi na drastyczny w ostatnim okresie wzrost przypadk(...)

Czy wiesz, że...

"Sprzedaż przedmiotu leaisngu  - Finansujący nie powinien zbywać rzeczy poniżej rzeczywiście możliwej do uzyskania ceny, w przeciwnym bowiem wypadku może narazić się na zarzut nienależytego rozliczenia przedterminowo rozwiązanej umowy leasingu."

"Umowa leasingu nie obniża zdolności kredytowej przedsiebiorstwa."

"Finansujący nie odpowiada wobec korzystającego za przydatność rzeczy do umówionego użytku."

 

 

Początek strony